Музичний керівник

11.Сер.2022

Робота в умовах воєнного стану вимагає надзусиль. Пропонуємо відновити ваше психологічне здоров’я, активізувати творчий потенціал та поповнити внутрішні ресурси за допомогою дієвих технік. Творчий потенціал особистості розкривається через творчу активність. Вона сьогодні передбачає не лише дидактичні та розвивальні функції, а й має бути спрямована на збереження власного здоров’я та розвиток психологічної культури. Розглянемо сім технік, … Продовжити читання “Активізуйте творчий потенціал в умовах війни: сім дієвих технік”

Детальніше
29.Тра.2018

У цьому році наш випускний бал пройшов в стильній, відчайдушній і наповненій азартом атмосфері – в музичній ретро-вечірці «В школі першокласних стиляг». Стилягою бути у наш час, що все це значить для нас? На позитиві бути, завжди до дій готовим. І бути просто модним і чудовим. Нам сірий колір не цікавий, наш світ із кольорів яскравих. Яскравий одяг – … Продовжити читання “Прощавай садок дитячий, здрастуй, школа!”

Детальніше
24.Тра.2018

Віра в те, що наша країна схожа на квітучий сад, надихнула нас на створення музично-хореографічної композиції “Сад молодий”, який педагоги та наші дошкільнята представили на фестивалі “Мати. Родина. Україна”

Детальніше
16.Кві.2018

У ДИТЯЧОМУ ТЕАТРІ Затихнув гомін. В залі згасло світло, і, враз заполонивши всі чуття, розсунулась завіса… І розквітло життя — мов казка, й казка — мов життя. Відкритими очима і серцями поринули в ту казку глядачі, захоплено, бурхливо до нестями, всім помислом за дією йдучи.  А дія розгортається, як злива: палає барвами казкове тло,  герої … Продовжити читання “Театр”

Детальніше
30.Бер.2018

Презентація музичної діяльності дітей

Детальніше