Соціальний педагог

10.Сер.2022

Ось уже кілька місяців, як запитання «Як ти? Як ви?» стали найчастішими й найважливішими в наших розмовах. Не завжди на це питання є розгорнута відповідь. Живі, і це головне. Але стан упродовж цих кількох місяців змінюється і змінюватиметься далі. У реакцій і станів в умовах війни є свої закономірності. Пропонуємо ознайомитися з тим, як змінюються … Продовжити читання “Наші реакції на події війни”

Детальніше
24.Тра.2021

Соціальна готовність дітей віком 6 років до навчання в школі Соціальна готовність до навчання в школі є однією із складових структури готовності дітей до школи. Соціальна готовність — уміння будувати взаємовідносини із дорослими і ровесниками. Це включає в себе формування в дітей якостей, завдяки яким вони мали б можливість спілкуватися з іншими дітьми, учителем. Якщо … Продовжити читання “Соціальна готовність дітей віком 6 років до навчання в школі”

Детальніше
05.Гру.2020
Детальніше
05.Гру.2020

Рекомендації для батьків: Ставте відкриті запитання та слухайте Спочатку запропонуйте дитині обговорити проблему. Дізнайтеся, що саме діти вже знають, і дозвольте їм визначати напрямок розмови. Якщо діти ще маленькі й не чули про спалах, можливо, вам не потрібно піднімати це питання: просто нагадайте їм про хороші гігієнічні практики, не створюючи нових побоювань. Переконайтеся, що ви … Продовжити читання “Як говорити про COVID-19 із маленькими дітьми”

Детальніше
25.Лис.2020

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.  Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, … Продовжити читання “Стоп насильству!!!”

Детальніше