Серпнева педагогічна рада – старт нового навчального року

30.Сер.2022
Серпнева педагогічна рада – старт нового навчального року

Дуже важливо позитивно і креативно дати Старт нового навчального року. Таким стартом для педагогічного колективу Житомирського дошкільного навчального закладу стала серпнева педагогічна рада на тему «Шляхи оптимізації освітнього процесу, спрямованого на гармонійний розвиток особистості». Головним питанням порядку денного було «Аналіз якості та результативності роботи колективу ЖДНЗ №37 у 2021/22 н.р.».

Під час його обговорення педагоги підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначили досягнення у роботі педагогічного колективу та акцентували увагу на пошуку шляхів вирішення проблем, що стоять сьогодні під час воєнного стану перед педагогами закладу.

У конструктивній обстановці пройшло обговорення та затвердження освітньої програми закладу та комплексного річного плану роботи.

За результатами роботи серпневої педагогічної конференції основними векторами на 2022/2023 навчальний рік визначено:

  • Створення сприятливих умов для ефективного розвитку особистісних якостей дитини шляхом рівноправного спілкування з дитиною, віру в її можливості, взаємоповагу, співпрацю та партнерські стосунки.
  • Розвиток основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, почуттям власної гідності, знаннями про українську культуру і звичаї як життєву необхідність сучасності.
  • Удосконалення спільної взаємодії з батьками щодо вироблення у дітей навичок безпечної поведінки в природному і соціальному середовищах в умовах воєнного стану.

Чітко окресливши задачі та завдання на 2022-2023 навчальний рік, педагоги ЗДО із впевненістю зробили крок у майбутнє, зорієнтувавши освітній процес у закладі на нові досягнення та позитивні результати!

Галерея зображень