Про нас

Історія закладу

Житомирський дошкільний навчальний заклад №37 знаходиться в підпорядкуванні департаменту освіти Житомирської міської ради.
Рік за роком складалася система надання освітніх послуг.
Педагоги закладу і зараз в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення освітнього процесу: адже одне з головних завдань – цілісний розвиток дитини, її фізичних, інтелектуальних, і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.

Житомирський дошкільний навчальний заклад №37 знаходиться в підпорядкуванні департаменту освіти Житомирської міської ради.

Рік забудови – 1965. Розрахований заклад на 199 дітей. В 2019-2020 н.р. заклад відвідувало 310 дітей.
У дошкільному закладі протягом навчального року функціонувало 11 груп дітей:
Груп раннього віку – 2;
Молодшого – 3;
Середнього – 3;
Старшого – 3;

З них 9 груп з режимом перебування дітей – 10,5 годин та 2 групи з 12-годинним режимом роботи.

Кадровий склад педагогічного колективу станом на 01.08.2022р.:

Рівень освіти педагогів:

❖ вища фахова освіта – 5 педагогів (17%);
❖ вища педагогічна – 22 педагогів (74%);
❖ базова вища освіта – 1 педагог (3%);
❖ неповна вища – 2 педагоги (6%).

Показники педагогічного стажу:
❖ до 5 років – 4 педагога;
❖ від 5 до 10 років – педагог;
❖ від 10 до 15 років – 3 педагога;
❖ від 15 до 20 років – 5 педагогів;
❖ від 20 до 25 років – 6 педагогів;
❖ від 25 до 30 років – 3 педагога;
❖ більше 30 років – 8 педагогів.

За результатами атестації педагогів маємо наступні дані:

❖ вища категорія – 17 педагогів;
❖ І категорія – 4 педагогів;
❖ ІІ категорія – 3 педагоги;
❖ Спеціаліст – 3 педагогів;
❖ 11 тарифний розряд – 3 педагога.

З них звання:
«Вихователь-методист» – 3 педагоги,
«Старший вихователь – 1».

Організація освітньої діяльності здійснюється в україномовному режимі.

Згідно нормативних документів та законодавчих актів України: Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про охорону дитинства»; Національної доктрини розвитку освіти, Конвенції «Про права дитини»; Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» та освітньої програми для дітей середнього дошкільного віку «Впевнений старт».

Додаткові освітні послуги не надаються.

Наше педагогічне кредо:

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими».

Правила прийому до Житомирського дошкільного навчального закладу № 37

Для прийому дитини до ЖДНЗ № 37 необхідно:
КРОК 1 – Зареєструватись на сайті reg.isuo.org  і подати заявку. Рахується вік дитини і формуються групи станом на 1 вересня.
КРОК 2 – Щоб поставити заявку в чергу, необхідно в 10-ти денний термін  надати відповідальній особі  в ЖДНЗ № 37:

 • оригінал і копію свідоцтва про народження дитини ( у разі якщо при подачі заявки на сайті не були прикріплені електронні копії);
 • за наявності пільг – документ який це засвідчує

КРОК 3 – Отримати повідомлення на електронну пошту про те, що заявка отримала статус «Прийнята»  протягом 10 днів (якщо в заявці вказана електронна пошта)

КРОК 4 – Періодично відслідковувати заявку в черзі на сайті reg.isuo.org .

КРОК 5 – Отримавши повідомлення на електронну пошту про те, що за вашою заявкою видано направлення, звернутись до завідувача в прийомні години ( понеділок  з 15.00 до 17.30; середа з 9.00 до 13.00). Направлення висилаються з 25 травня по 10 червня.

Якщо бажаєте перевести перевести заявку, звертайтесь в той дошкільний заклад, куди зареєстрували дитину. При переводі заявки дата її реєстрації зберігається.

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює завідувач  протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
 • без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до ЖДНЗ № 37 необхідні наступні документи:

 1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.
 2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад освіти.
 3. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, та копія карта профілактичних щеплень (форма №63).
 4. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини. 
 5. При наявності пільг – документи, що їх підтверджують
 6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
Казьмерчук (Бабич) Анастасія Вікторівна

Казьмерчук (Бабич) Анастасія Вікторівна, мама Бабич Вікторії Олександрівни, група «Веселка».

Дошкільний навчальний заклад № 37 «Ластівка» ми відвідуємо з 2016 року, жодного разу не пошкодували, що вибрали для донечки саме цей заклад.
Хотілося б відмітити роботу всього колективу ДНЗ № 37, які працюють як єдиний механізм, майбуть це і є секрет успішності цього закладу. Заодно висловлюємо вдячність за відданість дітям та уміння роками бути берегинями яскравих моментів дитинства; за мистецтво робити цікавим кожен день у дитячому садочку; за здатність буди мобільними, інноваційними, креативними та енергійними не зважаючи ні на що!

 

Галанзовська Анна

Доброго дня,

Я мама двох маленьких донечок, яківідвідуютьсадочок№37 “Ластівка” м. Житомир. Хочетьсяподілитисьвраженнями про цейдошкільний заклад. Впершучергузвернутиувагу на новийхарчоблок, який післякапітального ремонту в 2017році завдякиактивності і наполегливостізавідуючої Яковенко МаріїПетрівни. Подякуватиїй за привітність і золоте правило яким вона керується на робочому місці:”Роби для людей, як для себе”. Тому залишаючидіток на цілий день у садку, я знаю що вони якіснонакормлені та доглянуті. Окремо хотеться відзначитипрофесіоналізмвитователівгрупи “Бджілка” та “Барвінок”, бомоїдіти в садочокідутьіз задоволенням, а це в першу чергузалежить від робочогоколективу в групі. Вихователіприділяютьдостатньо часу  розвиток діток,  фізичнізаняття та цікаві ігри. Медичнийколективзадочку завжди уважний до стану здоровядітей та їхособливості. Якщо б для мене стояв зновувибіркудивіддатидитину, я з впевненістюобраласадочок №37 “Ластівка”.

Дякуювсьомуробочомуколективусадочку, щиробажаюміцьногоздоровя, миру, вдячних батьків за Ваш не легкий труд!!!

з повагою Галанзовська Анна

Можаровська Ірина

Обрати дитячий садочок – рішення дуже важливе.Мої двоє діток відвідують ДНЗ№37 «Ластівка», група «Капітошка» та група «Бджілка» Це чудовий дитячий садочок, який знаходиться у центрі міста, є дуже затишний. Колектив садочка створює для діток гарну атмосферу. Вихователі проводять цікаві та змістовні заняття. З дітками займається психолог. Малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, а також малювати, ліпити, тощо. Щодо вихователів, то це не просто професіонали свого діла , а ще й дуже приємні, чудові  та чуйні люди. Кожній мамі важливо, щоб у її відсутність дитина була у безпеці, доглянута й комфортно себе почувала.уже дякую своїм вихователям та всьому колективу садочка, за Вашу працю, любов , терпіння та доброту до наших діток.

Зінчук Світлана

Добрий день, всім відвідувачам сайт садочка № 37.
Я багатодітна мама, в мене 3 дитини. Старші відвідували цей садочок і молодший зараз в ясельній групі “Колобок”, тому я знайома з закладом на протязі майже 10 років. Хочу відзначити , що садочок, незважаючи на свій вік, постійно вдосконалюється.
А які там проводять ранішники ! Дуже яскраві, емоційні, повчальні. Подяка за це музкерівникам садочка.
А також висловлюю подяку завідуючій Марії Петрівні за нелегку працю та прагнення зробити наш садочок найкращим для дітей.
Сподіваюсь на розуміння батьків, які приводять дітей в садок. Тільки спільними діями ми зможемо зробити для наших діток затишок та комфорт.

Рудницький Максим

Все починається з охайного, але надійного паркану із привітною кольоровою хвірткою. Гостинний ганок з обох боків приміщення садочка кожного ранку радує око і дорослих, і дітей. Навіть примхливі вередуни заспокоюються при наближенні до яскравого садочка і радо йдуть сюди кожного ранку навчатись першій науці життя.
Вихователі супроводжують кожен крок дитини у непізнаний навколишній світ. Для сумнівів у кваліфікації працівників садочка просто не лишається місця – діти «Ластівки» виховані, навчені і пристосовані до життя в соціумі. Взагалі, весь колектив садочка (не тільки трудовий) схожий на одну велику сім’ю – настільки зближені один з одним. Це створює відповідну атмосферу в установі та перебування в ній приємним і корисним.

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Субота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10030

вулиця Небесної Сотні, 33

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 13.00

Контакти

(0412) 47-08-50

sadochok37@ukr.net