Новини

27.Січ.2023

У дошкільному закладі працює гурток «Цікаві шашки». Заняття в гуртку розширюють кругозір, вчать думати, запам’ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати результати своєї діяльності, орієнтуватися на площині, що вкрай важливо для школи.  Ця гра виробляє об’єктивність мислення, добре допомагає розвивати логіку мислення, тренує пам’ять, виховує наполегливість. Гра в шашки формує характер, посидючість, вміння передбачити  і знаходити нестандартні і … Продовжити читання “Цікаві шашки”

Детальніше
20.Січ.2023

104 роки тому відбувся Акт злуки Західноукраїнської  та Української  народних республік.  Українці від заходу до сходу утворили живий ланцюг, який став символом соборності нашої держави. Це свято об’єднує не тільки близьких людей, а й всіх хто живе в Україні, любить її, цінує та поважає. Житомирський дошкільний навчальний заклад № 37 долучився до акції «Єдині», організованою … Продовжити читання “Квест “Україна єднає серця”. До Дня Соборності України.”

Детальніше
06.Січ.2023

З 4 по 6 січня 2023 року вихованці, батьки та працівники  ЖДНЗ №37 прийняли  участь у благодійній акції «Крила допомоги». Спільними зусиллями вдалося зібрати печиво, чай, каву, цукерки, шкарпетки та засоби особистої гігієни для наших захисників на передових позиціях. Дітки з радістю підготували малюнки з найтеплішими побажаннями. Дякуємо усім, хто долучився до збору, разом наближаємо … Продовжити читання “Благодійна акція «Крила допомоги»”

Детальніше
29.Гру.2022

29 грудня 2022 року інструкторка з першої допомоги Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста Білаш Ольга для колективу закладу провела майстер-клас з першої допомоги для працівників закладу. Працівникі мали змогу ознайомитись з принципами першої допомоги та отримали навички серцево-легеневої реанімації та відновлювального положення. Саме такі стани потребують негайних дій від оточуючих, щоб зберегти життя людини до … Продовжити читання “Тренінг з першої допомоги”

Детальніше
26.Гру.2022

Різдво – одне з найкращих, найдивовижніших родинних свят. От і наш садочок сьогодні зібрався у колі дружньої родини та відправився на пошуки символа Різдва – Різдвяної зірки. Зайчик та Кізонька створили для малят атмосферу казки та здійснили омріяне бажання Сніговичка знайти найчарівнішу Різдвяну Зірку. Квест – гра захопила малят та подарувала незабутні враження.

Детальніше