Новини

09.Сер.2022

    Працівники закладу, долучившись до волонтерської діяльності, наближають нашу спільну Перемогу.     Наші дівчата у волонтерській майстерні ГО «Житомирські калинки» виготовляють речі для потреб військових: плетуть сітки, шиють білизну і засоби захисту.     Педагоги садочка також здійснюють волонтерську діяльність на базі СпівДіяХаб#ЖтРазом: формують гуманітарну допомогу, збирають та готують до відправки гуманітарні вантажі. … Продовжити читання “Наближаємо спільну перемогу!”

Детальніше
28.Лип.2022

    28 липня 2022 року Україна вперше відзначає нове патріотичне свято – День української державності. Про запроваження цього свята 24 серпня 2021 року, у 30-ту річницю Незалежності України, оголосив Президент Володимир Зеленський. Символічно, що відзначатиметься воно у День хрещення Русі-України.     В основі концепції Дня державності України покладена ідея утвердження зв’язку українців крізь … Продовжити читання “Україна відзначає День державності”

Детальніше
01.Чер.2022

    1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Його мета – привернути увагу суспільства до проблем, з якими стикаються дітлахи.    Свято було засноване в 1949 році, вперше його відзначили в 1950-му. В офіційному українському календарі воно з’явилося в 1998 році. У 2022 році в Україні цей день особливо важливий, оскільки в нашій країні … Продовжити читання “Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
31.Тра.2022

    Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запускає безкоштовний мобільний додаток Bebbo для підтримки батьків та осіб, які доглядають за дітьми віком від 0 до 6 років.     Перші роки життя дитини – це найважливіший період її зростання й розвитку. Саме в цей час закладаються основи, що матимуть визначальний вплив на її доросле … Продовжити читання “МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК BEBBO, ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ БАТЬКАМ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ”

Детальніше
19.Тра.2022
Детальніше