Новини

30.Кві.2020

    Зараз  у  нас  триває  карантин, як  наслідок, батьки вимушені  теж  залишатися вдома. Як же  батькам  організувати  день, щоб діти мали можливість і  розважатися, і розвиватися? Дитині дошкільного  віку, на відміну  від школяра, потрібно допомогти організувати власну діяльність.     Батькам потрібно розуміти, що  змінилося тільки  місце перебування  більшої  частини  дня дитини, а її … Продовжити читання “Дистанційне навчання. Досвід роботи вихователя Данилюк О.В.”

Детальніше
23.Кві.2020

Як конструктивно проводити час та взаємодіяти з дитиною під час карантину вдома Шість порадників пропонують рекомендації для батьків як планувати час наодинці з дитиною, залишатись позитивними, організовувати розклад дня, уникати поганої поведінки дитини, управляти стресом та розмовляти про COVID-19. Використовуйте порадники на користь собі та своїм дітям, а також весело проводьте час!

Детальніше
06.Бер.2020

       Закінчується  гаряча атестаційна пора 2020 року. Атестація для педагогічного працівника – це випробовування, це  своєрідний підсумок діяльності за п’ятирічний період роботи, це комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.        3 березня в … Продовжити читання “Фестиваль атестуючи педагогів.”

Детальніше
06.Бер.2020

В рамках співпраці Житомирської міської гімназії №3 та ЖДНЗ №37 для майбутніх першокласників була проведена ще одна екскурсія,  яка продовжила знайомити дошкільнят з гімназією. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя». Особливо важливою для майбутніх учнів є фігура першого вчителя, якого … Продовжити читання “Чергова екскурсія до Житомирської міської гімназії № 3.”

Детальніше
04.Бер.2020

27 лютого 2020 року в Житомирському дошкільному закладі пройшли загальні  батьківські  збори  на тему«Дитячий садок і Нова українська школа: як прокласти місток». Вихователь-методист, Куценко В.І., розповіла батькам про основні показники готовності до НУШ та надала практичні поради батькам майбутніх першокласників. Заступник директора гімназії №3 Шиліна Наталія Андріївна познайомила присутніх з основними засадами реформи освіти та … Продовжити читання “Співпраця ЖДНЗ №37 з ЖМГ№3”

Детальніше
error: Content is protected !!