Новини

27.Жов.2020

    Традиційно, в жовтні, у нашому дитячому садочку проходять осінні свята. В цьому році ми вирішили провести його в незвичній формі – гра-квест «Весела мандрівка Гарбузової родини». Квест це    командна гра. Ідея такої гри проста – команди, рухаючись по локаціям, виконують різноманітні завдання. Но головна родзинка полягає в тому, що діти коли виконують одне … Продовжити читання “Осінні свята в середніх групах”

Детальніше
27.Жов.2020

    15 жовтня в нашому садочку пройшов тематичний день присвячений дню Захисника України та Дню козацтва.     Особливим цей день був і в старшій групі «Ромашка», де діти разом з вихователями провели його в емоціонально  піднесеному настрої.  Розвага «Ми діти українського роду», не залишила байдужим нікого.      Виховання духу патріотизму, мужності, любові … Продовжити читання “День Захисника України та день козацтва”

Детальніше
23.Жов.2020

Завітаймо на хвилину до осені на гостину. Традиційно осінні розваги для дітей молодшого дошкільного віку цієї осені пройшли у вигляді захоплюючого квесту «Завітаймо на хвилину до осені на гостину». Малюки танцювали, гралися, розважалися та отримали незабутні яскраві враження. 

Детальніше
31.Лип.2020

    Дитячий ігровий майданчик– це місце, де діти пізнають світ, пробують взаємодіяти з іншими людьми і взагалі проводять досить велику кількість часу. Нерідко тут можуть виникати конфліктні ситуації та істерики.Як цього уникнути та попередити? 1.Завжди беріть із собою на майданчик іграшки.Навіть якщо малюк ними і не буде гратись, їх можна використати, щоб поміняти на … Продовжити читання “ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. ЯК УНИКНУТИ КОНФЛІКТІВ ТА ІСТЕРИК?”

Детальніше
23.Лип.2020

    День народження ­– це найголовніше свято, на яке чекає кожна дитина!     Скасоване святкування дня народження може стати справжнім розчаруванням для малюка.     Незважаючи на жорсткі обмеження зараз, в період адаптивного карантину, ми все ж таки організовуємо для дітей незабутнє святкування, варто лише трохи пофантазувати.     Веселі ігри та забави, спів … Продовжити читання “Дню народженню бути!!!”

Детальніше
error: Content is protected !!