Новини

10.Вер.2019

В рамках місячника “Увага! Діти на дорозі” до Житомирського дошкільного навчального закладу №37 завітали працівники сектору зв’язків   з громадськістю управління патрульної поліції в Житомирській області та провели профілактичне заняття з малюками, метою якого було попередження нещасних випадків з дітьми у побуті, зменшення дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. 

Детальніше
22.Тра.2019

16 травня у дошкільному закладі  було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації (виникнення пожежі). Почалась евакуація о 10 год 20 хв. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались,  використовувались запасні виходи. Після отримання сигналу про евакуацію вихователі … Продовжити читання “Відпрацювання практичних дій під час пожежі”

Детальніше
22.Тра.2019

До проведення тижня безпеки з задоволенням долучились і наші батьки. Цікавої, захоплюючою та надзвичайно дієвою стала нова нетрадиційна форма роботи  з батьками  –   “Газета-естафета”  Батьки старшої групи № 1 «Веселка»  проводять роботу по формуванню у кожної дитини активної життєвої позиції щодо власної безпеки і вдома. А дітлахи із задоволенням по черзі діляться своїми знаннями з … Продовжити читання “ТБД Співпраця з батьками”

Детальніше
22.Тра.2019

Цікаво та насичено для вихованців середніх груп  пройшов тематичний день «Сам вдома».  Малюки знайомились з правилами безпечної поведінки вдома, з небезпечними предметами, які можуть стати причиною ушкодження здоров’я, закріплювали знання самостійного користування газовими і електричними приладами. Через ігрові освітні ситуації діти вчилися діяти в екстремальних ситуаціях в побуті.

Детальніше
22.Тра.2019

14 травня в нашому дитячому садочку пройшов тематичний день «Я і природа». Навіть найменші дошкільнята велику увагу приділили темі «Світ навколо мене».  Вихованці молодшої групи «Ромашка» досліджували світ комах, рослин. Навчалися відрізняти безпеку від небезпеки в природному середовищі. Різноманітні досліди та ігрові освітні ситуації сприяли  вихованню  естетичних почуттів до простору навколо себе. Малюки  вчилися усвідомлювати … Продовжити читання “ТБД Тематичний день “Я і природа””

Детальніше
error: Content is protected !!