Новини

05.Жов.2021

    З 30 вересня по 4 жовтня в ЖДНЗ №37 проводилась благодійна акція «Щасливі хвостаті» зі збору корму для бездомних котів та собак.    Хочемо висловити щиру подяку батькам наших вихованців за активну участь. Завдяки Вам ми зібрали 17 упаковок мокрого корму для котів та собак, а також 49 упаковок сухого корму для котів … Продовжити читання “Підсумки благодійної акції «Щасливі хвостаті»”

Детальніше
02.Вер.2021

     Новий 2021-2022 навчальний рік успішно стартував.    Дитячий садок «Ластівка» гостинно зустрів своїх вихованців. На маленьких ластів’ят чекало чудове свято «З любов’ю до країни у серці». Урочистості проводились окремо для кожної вікової групи. Малюки отримали безліч позитивних вражень від цікавих розваг, конкурсів, змагань.      Результативного та щасливого нам року, радісних посмішок та … Продовжити читання “Свято «З любов’ю до країни у серці»”

Детальніше
06.Лип.2021

   2 липня 2021 року вихованці старших груп ЖДНЗ №37 у супроводі вихователя Данилюк О.В., практичного психолога Кусяк Н.В. та соціального педагога Ремез Т.В. відвідали «Безпекове містечко», яке приурочене 6 річниці створення Національної поліції України.  Дошкільнята познайомилися зі справжніми поліцейськими з різних підрозділів та особливостями їх праці. Діти  дізналися, що робити у разі виявлення небезпечного предмета, повторили та … Продовжити читання “Екскурсія вихованців старших груп ЖДНЗ №37 до працівників Національної поліції м. Житомира”

Детальніше
22.Чер.2021

   Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. … Продовжити читання “Вітаємо наших випускників 2021 року!”

Детальніше
01.Чер.2021

    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.     У цей день в закладі відбулося чудове свято з конкурсами, … Продовжити читання “Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше