Квест “Україна єднає серця”. До Дня Соборності України.

20.Січ.2023
Квест “Україна єднає серця”. До Дня Соборності України.

104 роки тому відбувся Акт злуки Західноукраїнської  та Української  народних республік.  Українці від заходу до сходу утворили живий ланцюг, який став символом соборності нашої держави. Це свято об’єднує не тільки близьких людей, а й всіх хто живе в Україні, любить її, цінує та поважає.

Житомирський дошкільний навчальний заклад № 37 долучився до акції «Єдині», організованою департаментом освіти Житомирської міської ради, яка приурочена до Дня Соборності України, провівши квест «Україна єднає серця».

До дошкільнят надійшло відеозвернення від великого друга України Бориса Джонсона, який просив показати  його друзям яка Україна єдина, неподільна, соборна. Малюки з радістю погодились йому в цьому допомогти.

Діти середніх і старших груп відправились у захоплюючий квест-подорож за планом-схемою,  щоб показати, яка Україна чудова, різнобарвна, багата, сильна, велика  і єдина країна.

На різних локаціях вони виконували цікаві завдання: грали у спортивну гру «Джавеліни – Байрактари», виконували завдання на інтерактивній дошці «Збери символи України», виготовляли коло єднання зі своїх долоньок, виконували релаксаційні вправи «Добре серденько», співали пісні про Україну, розповідали вірші, прислів’я. До квесту долучились діти з молодших груп, які грали у гру «Збери прапорці».  

За виконані завдання дошкільнята отримували конверти з частинками мапи України.

Виконавши усі завдання діти склали мапу України.

Кульмінацією квесту став живий ланцюг Єдності, який утворили вихованці та працівники садочка на подвір’ї закладу.

Україна – це  наша Земля, Україна єднає серця! 

Галерея зображень