Інформація для батьків

27.Січ.2023

У дошкільному закладі працює гурток «Цікаві шашки». Заняття в гуртку розширюють кругозір, вчать думати, запам’ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати результати своєї діяльності, орієнтуватися на площині, що вкрай важливо для школи.  Ця гра виробляє об’єктивність мислення, добре допомагає розвивати логіку мислення, тренує пам’ять, виховує наполегливість. Гра в шашки формує характер, посидючість, вміння передбачити  і знаходити нестандартні і … Продовжити читання “Цікаві шашки”

Детальніше
26.Січ.2023

Якщо в дітей робота півкуль головного мозку ще не збалансована, то в них виникають проблеми з моторними навичками, здатністю обробляти інформацію, а також проблеми з травною, гормональною та імунною системами. Щоб уникнути цих наслідків, запропонуйте вихованцям прості вправи Ліпіть із пластиліну чи солоного тіста. Стискайте його й розтягуйте, відщипуйте й надавайте певної форми. Це зміцнює м’язи пальців, а … Продовжити читання “Як розвивати у шестирічок обидві півкулі головного мозку”

Детальніше
11.Січ.2023

Кухня — чи не найзагадковіше та найпривабливіше місце для дитини. Утім чимало дорослих переконані, що й найнебезпечніше. Насправді ж кухню цілком можна перетворити на розвивальне середовище. Записуйте рецепт: беремо усе, що знайдемо на кухні — продукти харчування, кухонне приладдя, поєднуємо це з цікавими логіко-математичними іграми й приправляємо дрібкою фантазії. Така «страва» допоможе повправляти дітей у лічбі, навчити … Продовжити читання “Кухарські забави: розвиваємо сенсомоторний інтелект”

Детальніше
21.Гру.2022

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Не зважаючи на війну в Україні, ми маємо подарувати нашим дітям маленьке свято та позитивні емоції, які так необхідні сьогодні. Тому радимо вам прикрасити оселі Новорічною ялинкою – неодмінним атрибутом свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

Детальніше
24.Жов.2022

Шановні батьки! Що трапиться, якщо заборон і залякувань буде забагато? Ви втратите свій авторитет. Дитина ігноруватиме ваші правила, адже на практиці із часом переконається, що деякі з небезпек малоймовірні. Дитина прийме те, що ви говорите, але виросте із переконанням, що у світі її всюди підстерігатимуть смертельні небезпеки. Тож у прагненні убезпечити дитину від усього, не … Продовжити читання “Як навчити дітей безпечної поведінки без обмежень та залякувань”

Детальніше