Інформація для батьків

10.Вер.2019

Прагнете забезпечити гармонійний розвиток дитини раннього віку — орієнтуйтеся на задоволення провідних потреб у цей період: пізнавати світ шляхом практичних дій із предметами контактувати, спілкуватися з близькими дорослими та однолітками отримувати увагу близького оточення проявляти фізичну активність. Від поведінки дорослих, їхніх реакцій на вчинки дитини залежить процес її розвитку. Стимулюйте пізнавальну активність дитини раннього віку … Продовжити читання “Як сприяти пізнавальній діяльності дитини раннього віку”

Детальніше
10.Вер.2019

Дитина іде до дитячого садочка. Напевно, немає батьків, які б не хотіли, щоб цей етап пройшов легко, спокійно, щоб малюк з задоволенням і без криків відразу ж пішов до дитсадка. Але так буває досить рідко. Частіше діти перших кілька днів чи тижнів плачуть, не хочуть відпускати маму. І в цьому немає нічого незвичного. Для дитини … Продовжити читання “АДАПТАЦІЯ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА. ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ”

Детальніше
24.Тра.2019

Ви щойно повернулися з магазину, витягли свої покупки, порозкладали все це у холодильник, висипали сипучі продукти у контейнери. А що зробити з пакетиками, яких у вас після всього купленого добра мало не з десяток? Життя целофанового виробу тільки починається. На жаль, зручні пластикові пакети – це агресивний, інвазивний вид, з коротким терміном молодості, але дуже … Продовжити читання “Поліетиленові пакети: як країни світу вирішують проблему”

Детальніше
02.Кві.2019

Що таке вакцинація? Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує у вашої дитини захист проти хвороби. В основному, вакцини вводяться в організм у вигляді уколу (ін’єкції). Деякі вакцини, наприклад, „жива” вакцина проти поліомієліту (ОПВ) — у вигляді крапель у рот … Продовжити читання “Найпоширеніші запитання про щеплення”

Детальніше
18.Січ.2019

Тонкий лід Запам’ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду. Заходи безпеки на льоду Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху. Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць: лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із … Продовжити читання “Обережно, тонкий лід або правила поведінки на водоймах.”

Детальніше
error: Content is protected !!