Інформація для батьків

03.Чер.2020

Рекомендації батькам.  Сучасна школа – це певною мірою випробування для дітей і батьків. Насичена програма, висока конкуренція в класі, швидкий темп подачі інформації – все це змушує батьків нервувати. Але батькам майбутнього першокласника потрібно заспокоїтися, поводитися адекватно і не хвилювати дитину. Першокласник потребує особливої уваги батьків незалежно від того, наскільки він готовий до школи, бо … Продовжити читання “Аби шкільний старт був успішним.”

Детальніше
21.Тра.2020

  Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні. Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних … Продовжити читання “Оголошення для батьків”

Детальніше
30.Кві.2020

    Зараз  у  нас  триває  карантин, як  наслідок, батьки вимушені  теж  залишатися вдома. Як же  батькам  організувати  день, щоб діти мали можливість і  розважатися, і розвиватися? Дитині дошкільного  віку, на відміну  від школяра, потрібно допомогти організувати власну діяльність.     Батькам потрібно розуміти, що  змінилося тільки  місце перебування  більшої  частини  дня дитини, а її … Продовжити читання “Дистанційне навчання. Досвід роботи вихователя Данилюк О.В.”

Детальніше
24.Кві.2020

12 березня усі заклади дошкільної освіти були закриті на карантин через епідемію коронавірусу (COVID-19). Це-важливе рішення для запобігання поширенню захворюваності. І хоча цілі родини вимушено перебувають удома, цей час можна провести активно, весело та з користю для здоров’я і розвитку дітей. Діти дошкільного віку емоційно прив’язані до батьків, тому намагайтесь не панікувати щодо коронавірусу і … Продовжити читання “Поради та вправи для дітей дошкільного віку”

Детальніше
24.Кві.2020

Уже сьогодні вам слід відібрати та сховати половину іграшок: ніхто не знає, скільки це триватиме, але можливість час від часу діставати зі схованки «нову» іграшку вам дуже допоможе. Під час цієї вимушеної перерви намагайтеся підтримувати незмінність денного розпорядку. Насамперед це стосується повсякденних занять. Час підйому, прийому їжі, післяобіднього сну тощо мають бути звичними. Діти прагнуть передбачуваності; не … Продовжити читання “Поради батькам на час карантину”

Детальніше
error: Content is protected !!