Інформація для батьків

23.Лис.2021

 

Детальніше
29.Жов.2021

     На виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 року № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами у ЖДНЗ №37 призначено уповноваженого педагогічного працівника  для  проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи … Продовжити читання “Протидія домашньому насильству”

Детальніше
24.Тра.2021

Як підготувати дитину до школи: п’ять порад турботливим батькам Як підготувати дитину до школи? Таке запитання неминуче постає перед батьками дошкільників. У пошуках відповіді вони водять дітей не лише до дитячого садка, а й у всілякі центри/академії/фабрики розвитку. Намагаються навчити дошкільників основ грамоти, початкового рахунку й інших шкільних премудростей. Проте мало хто зважає на застереження … Продовжити читання “Як підготувати дитину до школи”

Детальніше
24.Тра.2021

Секрети вдалої взаємодії з малюками. Емоційно спілкуйтеся Дитина відчуває емоції від народження. Дослідження свідчать, що вона реагує на лагідний голос мами ще в утробі. У перші місяці життя немовля розрізняє навіть відтінки емоцій дорослих. Зауважте, що сповнена любові взаємодія з близькими людьми — необхідна умова соціального, емоційного та розумового розвитку дитини. Тож протягом усього раннього … Продовжити читання “Секрети вдалої взаємодії з малюками”

Детальніше
24.Тра.2021

ВАКЦИНОВАНА ГАРНЮНЯ – ЧАТБОТ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ДІТЕЙ      Відтепер все про планову вакцинацію розповість чатбот «Вакцинована гарнюня» від ЮНІСЕФ. За допомогою онлайн-помічника можна швидко дізнатись про основні щеплення для дітей та дорослих за календарем профілактичних щеплень в Україні, а також про види вакцин та їхніх виробників.      У чатботі також є інформація і про … Продовжити читання “Вакцинована гарнюня”

Детальніше