Фестиваль атестуючи педагогів.

06.Бер.2020
Фестиваль атестуючи педагогів.

       Закінчується  гаряча атестаційна пора 2020 року. Атестація для педагогічного працівника – це випробовування, це  своєрідний підсумок діяльності за п’ятирічний період роботи, це комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.

       3 березня в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 37 вже традиційно пройшов фестиваль атестуючих педагогів. Всі педагоги, що атестувались в 2019 – 2020 навчальному році, мали змогу показати свої здобутки, поділитися набутим досвідом, власним методичним матеріалом.

       Свої досягнення та прогрес у професійній діяльності всі педагоги представляли у вигляді відео та мультимедійних  презентацій  свого портфоліо. Створення портфоліо дає змогу проаналізувати, узагальнити,  систематизувати напрацьовані матеріали, об’єктивно оцінити діяльність і спланувати заходи щодо подолання труднощів з метою досягнення кращих результатів.

 Атестація – це безперервний процесс і її завершення  в поточному  році – є початком нового атестаційного періоду. 

Нових досягнень та творчих злетів Вам, наші дорогі педагоги!

Галерея зображень
error: Content is protected !!