До уваги батьків: пароконвектомат встановлено!

17.Гру.2021
До уваги батьків: пароконвектомат встановлено!

    Діти – наше майбутнє! Від здоров’я наших дітей сьогодні залежить здоров’я усієї нації в майбутньому. А здоров’я дітей не в останню чергу залежить від їх харчування.

    На виконання Постанови КМУ №305 від 24 березня 2021 року щодо технології приготувань страв здорового харчування в необхідних об’ємах та з метою реформування процесів, орієнтованих на здорове харчування дітей в закладі дошкільної освіти, за кошти міського бюджету та за сприяння депутатського корпусу Житомирської міської ради закуплено та підключено нове обладнання – пароконвектомат.  Це професійне кухонне обладнання, принцип роботи якого – поєднання пари і примусової конвекції.

    Один пароконвектомат замінює пароварку, жарочну шафу, конвекційну піч, електроварку, плиту, сковороду та  котел для приготування їжі!

    Головна його перевага це – збереження корисних властивостей продуктів.

    При тепловій обробці у пароконвектоматах усі корисні речовини, закладені в їжу природою, дбайливо зберігаються. Вітаміни та мінерали не вимиваються водою, не виварюються, а дбайливо зберігаються всередині. Також виключена поява канцерогенів, що утворюються при традиційному смаженні  в маслі.

    Сподіваємось, що встановлений в закладі пароконвектомат буде довго служити на користь нашим дітям!

Щиро дякуємо за таке чудове та сучасне обладнання!

Галерея зображень