Практичний психолог

27.Січ.2023

«Мамо, купи», «Хочу таку саму ляльку, як у Оленки», «Ну, мам, мам, мам» — часом у батьків голова йде обертом від бажань і прохань дитини, вони не знають, як правильно вчинити у тій чи тій ситуації. А буває і так, що мами й тати навіть і не здогадуються про потреби дитини, адже вона або злегка … Продовжити читання “Як реагувати на дитячі забаганки: чотири дiючих лайфхаки для батьків”

Детальніше
22.Лис.2022

Навіть те, що переживають зараз наші діти, може створити ґрунт для зростання. Природно нам хочеться закрити, захистити дитину від усього складного та болісного. Та наші дії з найщирішої любові можуть надавати підтримку, але не додавати сил. А як додати ще й сил? Допомагаємо повернутись до звичної функціональності.Наше завдання — допомогти дитині у нашому просторі підтримки … Продовжити читання “Як додати сил дитині у посттравматичному зростанні: 10 практичних порад”

Детальніше
25.Жов.2022

Нехай дитина уявить себе лінивим кошеням. Вона має глибоко позіхнути і потягнутися у різні сторони. Під час таких простих дій тіло напружується ще сильніше, а згодом приходить розслаблення. Для позитивних емоцій можна урізноманітнити гру мурчанням і нявканням. Стрес може проявлятися у гіперактивності. Замість того, щоб заспокоювати дитину, дайте їй ще більше фізичного навантаження — зробіть … Продовжити читання “Тілесні техніки для боротьби зі стресом дітей”

Детальніше
25.Жов.2022

Дитина реагує на емоційний стан мами, за принципом акумулятора. Спокійна мама впродовж дня – дитина спить спокійно вночі. Для мам: – Ваша будь-яка реакція нормальна в цих умовах. – Дихайте! За будь – якою методикою. – Згадайте, чим ви займалися раніше, що у вас виходить найкраще. Гарно шили? – шийте, гарно малювали – малюйте все … Продовжити читання “Техніки заспокоєння дітей”

Детальніше
25.Жов.2022

З метою забезпечення розвиту психологічної компетентності батьків з питань стабілізації емоційного стану дітей, профілактики дистресових розладів рекомендуємо наступні матеріали: Короткі вправи для дітей Стійкість для стійких. Дихальні техніки для зняття стресу Дихальні вправи для дошкільнят Заняття для дітей, що відчувають тривогу

Детальніше