Психолог

24.Кві.2020

Домашнє насильство — це фізичне, психологічне, сексуальне чи економічне приниження, утиски з метою постійного контролю однією людиною над іншою. В ситуації насильства постраждалі можуть звернутися та отримати допомогу в поліції та соціальних службах. З метою протидії та профілактики домашнього насильства в Житомирі діє мобільна група поліції «Поліна». У рамках співпраці з громадськими організаціями поліцейські проходять … Продовжити читання “ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА ДІТЕЙ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА: ОСОБИСТИЙ ПЛАН БЕЗПЕКИ”

Детальніше
21.Кві.2020

Домашнє насильство в умовах карантину: як уникнути Мій дім – моя фортеця.  Так кажуть, коли вважають найнебезпечнішим місцем на планеті, місцем, де можна уникнути несправедливості та кривди.  Але що робити, коли власний дім є пасткою і загрозою для життя? «Напруга зростатиме, адже ізоляція під час карантину схожа до клітки, в якій сім’ї мають перебувати цілими днями, … Продовжити читання “Домашнє насильство в умовах карантину”

Детальніше
28.Лют.2020

Самодіагностика  для  батьків За матеріалами опитувальника для самоперевірки, розробленого американським психологом Джеральдіною Чейпі. Оцінка мотиваційної готовності до шкільного навчання: Чи бажає ваша дитина ходити до школи ? Які вона має знання про школу, знає чим діти займаються в школі? Оцінка розвитку пізнання: Чи володіє дитина основними поняттями, наприклад : правий – лівий , великий – … Продовжити читання “Самодіагностика для батьків”

Детальніше
28.Лют.2020

Як підготуватись до нової української школи: шпаргалка для батьків  Поступово веселі дні дошкільного дитинства добігають кінця, й більшість дітей починають радісно готуватися до школи. Ваша дитина в новому навчальному році піде вчитись у нову українську школу? Крім приємних емоцій вона може мати певне занепокоєння і тривогу. Тому, якщо ви детально обговорите з нею якісь нюанси, … Продовжити читання “Як підготуватись до нової української школи”

Детальніше
26.Лис.2019

    Сім’я є і залишається природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Дорослі відіграють провідну роль у розвитку особистості дитини, навчають дитину правил поведінки, які організовують її у повсякденних справах.      У кожній сім’ї між дитиною і батьками … Продовжити читання “Стилі виховання у сім’ї та їх вплив на психічний розвиток дитини”

Детальніше
error: Content is protected !!