Психолог

04.Вер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти (відповідно до листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 “Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування) від 18.12.2018 №2657-VIII”)   1.В разі підтвердження факту вчинення булінгу (цькування), за результатами розслідування та висновків Комісії, … Продовжити читання “Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти”

Детальніше
04.Вер.2020

1. Заяву про випадки булінгу у закладі освіти має право подати будь-який учасник освітнього процесу. 2. Заява подається керівнику закладу освіти відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 3. Здобувач освіти, який став свідком булінгу, зобов’язаний повідомити про це вихователя, психолога або безпосередньо керівника закладу освіти . 4. Педагог або інший працівник закладу освіти, який … Продовжити читання “Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти”

Детальніше
04.Вер.2020

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні І. Нормативно – правове забезпечення попередження насильства та булінгу 1.   Опрацювання  нормативно – правових документів, щодо попередження насильства та булінгу Вересень Завідувач ДНЗ, практичний психолог, соціальний педагог 2.   Розміщення телефонів довіри на інформаційних стендах та веб – сайті ДНЗ для ознайомлення батьківської громадськості Вересень Практичний психолог, соціальний … Продовжити читання “План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти.”

Детальніше
03.Вер.2020

Секрети підготовки дитини до дитячого садка     Коли дитина вперше йде в дитячий садок, вона відчуває тривогу. Але, можливо, ще більшу тривогу відчувають батьки. Їх переповнюють сильні емоції: хвилювання, трепет, очікування й т.ін. Така сімейна подія стає для них джерелом сильного стресу.     Використовуйте літні місяці, щоб підготувати дитину до цього важливого кроку. Якщо … Продовжити читання “Секрети підготовки дитини до дитячого садка”

Детальніше
03.Вер.2020

Корисні поради, як підготувати дитину до відвідування дитячого садка. 15 кроків, як підготувати дитину до дитячого садочку: посібник для батьків.    Більшість лікарів і психологів одностайні в думці, що дитині потрібно відвідувати дитячий садок. Там вона придбає масу корисних навичок, які допоможуть їй стати повноцінним членом суспільства. Діти вчаться знайомитися, спілкуватися, дотримуватися режиму, бути дисциплінованими, поважати … Продовжити читання “Корисні поради, як підготувати дитину до відвідування дитячого садка.”

Детальніше
error: Content is protected !!