Практичний психолог

06.Вер.2021

✔  Позитивно налаштовувати дитину до відвідування дитячого садка; ✔  Не обговорювати при дитині труднощі, пов’язані з дитячим садком; ✔  Забезпечити короткочасне перебування дитини в дитсадку; ✔  Педагогам повідомити про індивідуальні особливості дитини; ✔  Створити спокійний, безконфліктний клімат для дитини у сім’ї; ✔  Дотримуватися такого режиму дня для дитини, як у дитсадку; ✔  Оберігати нервову систему … Продовжити читання “ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ АДАПТУВАТИСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше
06.Вер.2021

⊛ Вдома дитина стала нудьгувати, не може знайти собі заняття – ознака того, що дитині час відкривати для себе щось новеі цікаве. ⊛ Підвищена рухливість та активність також  можуть свідчити про потребу малюка в отриманні нової інформації, прагненні до подальшого знайомства з оточуючим світом. ⊛ На прогулянці малюк сам підходить до дітей, намагається вступити в контакт, … Продовжити читання “ЯК БАТЬКАМ ВИЗНАЧИТИ ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше
02.Чер.2021

         Перші дні в дитячому садку для дитини завжди стресові. Нова обстановка, новий режим, нові люди… Не загострюйте ситуацію, вимовляючи фрази, які ще більше погіршать емоційний стан дитини!          Звичайно, батьки говорять ці слова з найкращих спонукань.   Здається, що саме вони допоможуть дитині налаштуватися на зміни в її житті. Однак, дуже часто ці фрази працюють … Продовжити читання “Дитина йде в дитячий садок: 9 заборонених фраз для батьків”

Детальніше
26.Гру.2020

5  ЕФЕКТИВНИХ  СПОСОБІВ.     Якщо ви не бажаєте, аби одного разу, навчившись говорити, дитина десь у суспільному місці змусила вас червоніти, навчайте її толерантності.  Тоді не доведеться чути такі фрази своїх дітей: «Мамо, а чому у хлопчика такий одяг?» — побачивши дитину з неблагополучної сім’ї. Або: «А чому дівчинка так смішно ходить? Чому вона … Продовжити читання “ЯК ВИХОВАТИ ТОЛЕРАНТНІСТЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
04.Вер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти (відповідно до листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 “Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування) від 18.12.2018 №2657-VIII”)   1.В разі підтвердження факту вчинення булінгу (цькування), за результатами розслідування та висновків Комісії, … Продовжити читання “Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти”

Детальніше