Практичний психолог

19.Тра.2022

   

Детальніше
19.Тра.2022

5 ПОРАД  ДЛЯ  БАТЬКІВ 1.БУТИ ПОРУЧ: пам’ятайте, ми є головним джерелом підтримки для наших дітей. Тому відчуття нашої люблячої присутності – це найголовніший «термостат безпеки» для їхньої душі. Бути поруч – це про дотик і обійми, про співдіяльність і про казку разом – де б ми не були – вдома чи в бомбосховищі… Це про … Продовжити читання “ЯК ПІДТРИМАТИ ТА ЗАСПОКОЇТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС ВОЄННИХ ДІЙ”

Детальніше
19.Тра.2022

    Наразі тисячі людей вимушені перебувати в укриттях, щоб врятуватися від обстрілів у зоні активних бойових дій. Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх.     Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно?   1.Поясніть дитині план дій.     Складіть … Продовжити читання “ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ЮНІСЕФ: “ЯК ПІДТРИМАТИ ДІТЕЙ У СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЯХ””

Детальніше
06.Вер.2021

✔  Позитивно налаштовувати дитину до відвідування дитячого садка; ✔  Не обговорювати при дитині труднощі, пов’язані з дитячим садком; ✔  Забезпечити короткочасне перебування дитини в дитсадку; ✔  Педагогам повідомити про індивідуальні особливості дитини; ✔  Створити спокійний, безконфліктний клімат для дитини у сім’ї; ✔  Дотримуватися такого режиму дня для дитини, як у дитсадку; ✔  Оберігати нервову систему … Продовжити читання “ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ АДАПТУВАТИСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше
06.Вер.2021

⊛ Вдома дитина стала нудьгувати, не може знайти собі заняття – ознака того, що дитині час відкривати для себе щось новеі цікаве. ⊛ Підвищена рухливість та активність також  можуть свідчити про потребу малюка в отриманні нової інформації, прагненні до подальшого знайомства з оточуючим світом. ⊛ На прогулянці малюк сам підходить до дітей, намагається вступити в контакт, … Продовжити читання “ЯК БАТЬКАМ ВИЗНАЧИТИ ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше