Методична сторінка

11.Сер.2022

 

Детальніше
04.Чер.2022

Що таке інформаційне «отруєння» та як з ним упоратися (Інформаційна безпека)     Зараз ми перебуваємо в постійному тривалому напруженні, зокрема й через вир «отруйної» інформації. Спробуємо розібратися чому це погано на нас впливає та як уникнути цього впливу.   Криза розгортається та продовжує нас виснажувати. Навіть якщо людям вдається зберігати спокій, вони дуже вразливі психологічно, оскільки … Продовжити читання “Що таке інформаційне “отруєння” та як з ним упоратися”

Детальніше
23.Тра.2022

Як забезпечувати якість освіти дитини в умовах воєнного стану: рекомендації для батьків ➭ Співпрацюйте з педагогічними працівниками закладу дошкільної освіти щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі в умовах війни. Постійно підтримуйте зв’язок з вихователем. Зокрема, повідомляйте йому про місце перебування та стан здоров’я дитини. ➭ Відстежуйте негативні наслідки пережитих психотравмувальних подій. Зокрема, постійно стежте … Продовжити читання “Як забезпечувати якість освіти дитини в умовах воєнного стану”

Детальніше
20.Тра.2022

   Поговоримо про неочевидні ознаки готовності до школи. Про те, які “шкільні” компетентності можна розвивати в Малюків і під час походу в магазин. Про навчання життєвим досвідом дітей будь-якого віку. І про важливі питання-навички.     Ми ж знаємо, що готовність дитини до школи – це не одна ознака, не просто бажання-вміння читати й рахувати. … Продовжити читання “11 важливих запитань: як зрозуміти, що дитина готова до школи”

Детальніше
17.Тра.2022

Рекомендації педагогам та батькам щодо забезпечення якості дошкільної освіти в умовах війни   Подаємо рекомендації, що стосуються ключових завдань та кроків їх реалізації, що допоможуть консолідувати зусилля всіх учасників освітнього процесу задля забезпечення необхідних умов для освіти, повноцінної соціалізації дитини й створення безпечного освітнього середовища у воєнний час. Рекомендації для педагогів ЗДО 1.Організовувати освітній процес з урахуванням … Продовжити читання “Рекомендації педагогам та батькам щодо забезпечення якості дошкільної освіти в умовах війни”

Детальніше