Медицина

28.Лип.2022

Вакцинація під час війни: що потрібно знати батькам Кожна дитина повинна отримати своє щеплення відповідно до Календаря профілактичних щеплень. Зараз це можна зробити в найближчому закладі охорони здоров’я Внутрішньо переміщеним особам не потрібно укладати нову декларацію з сімейним лікарем. Достатньо просто прийти до поліклініки, де вакцинацію зроблять безплатно, а дані про щеплення одразу внесуть у єдину … Продовжити читання “Вакцінація під час війни”

Детальніше
01.Гру.2021

РОТАВІРУС У ДІТЕЙ — ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗБУДНИК      Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Збудник захворювання може бути 9 видів, з яких шлунково-кишковий тракт людини вражають три,  —  A, B, C. Найчастіше спостерігається тип A. Вірус дуже довго існує … Продовжити читання “РОТАВІРУС У ДІТЕЙ”

Детальніше
06.Бер.2020

       Новий  коронавірус  2019 року (SARS-CoV-2) – це новий  вірyc,  який спричиняє розвиток  респіраторних захворювань у людей  та  може передаватися  від  людини до  людини. Цей  вірус уперше  був ідентифікований  під  час розслідування спалаху  в  м.Ухань,  Китай у грудні 2019 року.       Симптоми У  людини,  інфікованої  SARS-CoV-2, розвивається  респіраторне захворювання різної тяжкості  … Продовжити читання “Що таке новий кopoнaвipyc 2019 року?”

Детальніше
06.Бер.2020

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря. Керівнику  потрібно  забезпечити  недопущення  перебування  на  робочому  місці працівників  з  симптомами  гострого респіраторного  захворювання,  підвищеної температури тіла  та   особливо … Продовжити читання “Інформаційна довідка щодо запобіганню поширенню коронавірусу”

Детальніше
22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.  ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІРУС КОРУ Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу”

Детальніше