Медицина

01.Гру.2021

РОТАВІРУС У ДІТЕЙ — ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗБУДНИК      Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Збудник захворювання може бути 9 видів, з яких шлунково-кишковий тракт людини вражають три,  —  A, B, C. Найчастіше спостерігається тип A. Вірус дуже довго існує … Продовжити читання “РОТАВІРУС У ДІТЕЙ”

Детальніше
06.Бер.2020

       Новий  коронавірус  2019 року (SARS-CoV-2) – це новий  вірyc,  який спричиняє розвиток  респіраторних захворювань у людей  та  може передаватися  від  людини до  людини. Цей  вірус уперше  був ідентифікований  під  час розслідування спалаху  в  м.Ухань,  Китай у грудні 2019 року.       Симптоми У  людини,  інфікованої  SARS-CoV-2, розвивається  респіраторне захворювання різної тяжкості  … Продовжити читання “Що таке новий кopoнaвipyc 2019 року?”

Детальніше
06.Бер.2020

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря. Керівнику  потрібно  забезпечити  недопущення  перебування  на  робочому  місці працівників  з  симптомами  гострого респіраторного  захворювання,  підвищеної температури тіла  та   особливо … Продовжити читання “Інформаційна довідка щодо запобіганню поширенню коронавірусу”

Детальніше
22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.  ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІРУС КОРУ Moруий, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапел чших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу”

Детальніше
18.Січ.2019

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті Грип — це вахю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішими вої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева … Продовжити читання “Сезон грипу. Що треба знати.”

Детальніше