Медицина

22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.  ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІРУС КОРУ Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу”

Детальніше
18.Січ.2019

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді … Продовжити читання “Сезон грипу. Що треба знати.”

Детальніше
22.Бер.2018

СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА ВАМ РАДИТЬ.   Малюк застудився Це й зрозуміло: гіповітаміноз, загальна слабкість, зниження імунітету… Маємо те, що маємо. Нежить не дає дихати, у горлі дере, а тіло трусить лихоманка… Що робити? З`ясувати причину і братися за лікування.Причин, насправді, може бути дві: переохолодження (бо ж осіннє сонечко таке оманливе) і вірус (він завжди наготові). Або … Продовжити читання “Старша медична сестра інформує”

Детальніше
error: Content is protected !!