Статті

24.Кві.2020

Домашнє насильство — це фізичне, психологічне, сексуальне чи економічне приниження, утиски з метою постійного контролю однією людиною над іншою. В ситуації насильства постраждалі можуть звернутися та отримати допомогу в поліції та соціальних службах. З метою протидії та профілактики домашнього насильства в Житомирі діє мобільна група поліції «Поліна». У рамках співпраці з громадськими організаціями поліцейські проходять … Продовжити читання “ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА ДІТЕЙ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА: ОСОБИСТИЙ ПЛАН БЕЗПЕКИ”

Детальніше
21.Кві.2020

Домашнє насильство в умовах карантину: як уникнути Мій дім – моя фортеця.  Так кажуть, коли вважають найнебезпечнішим місцем на планеті, місцем, де можна уникнути несправедливості та кривди.  Але що робити, коли власний дім є пасткою і загрозою для життя? «Напруга зростатиме, адже ізоляція під час карантину схожа до клітки, в якій сім’ї мають перебувати цілими днями, … Продовжити читання “Домашнє насильство в умовах карантину”

Детальніше
06.Бер.2020

       Новий  коронавірус  2019 року (SARS-CoV-2) – це новий  вірyc,  який спричиняє розвиток  респіраторних захворювань у людей  та  може передаватися  від  людини до  людини. Цей  вірус уперше  був ідентифікований  під  час розслідування спалаху  в  м.Ухань,  Китай у грудні 2019 року.       Симптоми У  людини,  інфікованої  SARS-CoV-2, розвивається  респіраторне захворювання різної тяжкості  … Продовжити читання “Що таке новий кopoнaвipyc 2019 року?”

Детальніше
06.Бер.2020

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря. Керівнику  потрібно  забезпечити  недопущення  перебування  на  робочому  місці працівників  з  симптомами  гострого респіраторного  захворювання,  підвищеної температури тіла  та   особливо … Продовжити читання “Інформаційна довідка щодо запобіганню поширенню коронавірусу”

Детальніше
28.Лют.2020

Самодіагностика  для  батьків За матеріалами опитувальника для самоперевірки, розробленого американським психологом Джеральдіною Чейпі. Оцінка мотиваційної готовності до шкільного навчання: Чи бажає ваша дитина ходити до школи ? Які вона має знання про школу, знає чим діти займаються в школі? Оцінка розвитку пізнання: Чи володіє дитина основними поняттями, наприклад : правий – лівий , великий – … Продовжити читання “Самодіагностика для батьків”

Детальніше
error: Content is protected !!