Статті

11.Сер.2022

    ЗАЗЕМЛЯЙТЕСЯ Заземлення особливо корисне під час стресових ситуацій і емоційних бур. Заземлення не забере у вас багато часу. Практикуйте його по кілька хвилин, скажімо, коли готуєте їжу, перете одяг чи готуєтеся до сну. Сконцентруйтеся на власних думках й почуттях. Подумки зʼєднайте з власним тілом, повільно притискайте ступні до підлоги, потягніться й дихайте. Відтак перенаправте увагу й включіться у навколишній … Продовжити читання “Пʼять навичок, які допоможуть позбутися стресу”

Детальніше
11.Сер.2022

 

Детальніше
28.Лип.2022

Вакцинація під час війни: що потрібно знати батькам Кожна дитина повинна отримати своє щеплення відповідно до Календаря профілактичних щеплень. Зараз це можна зробити в найближчому закладі охорони здоров’я Внутрішньо переміщеним особам не потрібно укладати нову декларацію з сімейним лікарем. Достатньо просто прийти до поліклініки, де вакцинацію зроблять безплатно, а дані про щеплення одразу внесуть у єдину … Продовжити читання “Вакцінація під час війни”

Детальніше
04.Чер.2022

Що таке інформаційне «отруєння» та як з ним упоратися (Інформаційна безпека)     Зараз ми перебуваємо в постійному тривалому напруженні, зокрема й через вир «отруйної» інформації. Спробуємо розібратися чому це погано на нас впливає та як уникнути цього впливу.   Криза розгортається та продовжує нас виснажувати. Навіть якщо людям вдається зберігати спокій, вони дуже вразливі психологічно, оскільки … Продовжити читання “Що таке інформаційне “отруєння” та як з ним упоратися”

Детальніше
23.Тра.2022

Як забезпечувати якість освіти дитини в умовах воєнного стану: рекомендації для батьків ➭ Співпрацюйте з педагогічними працівниками закладу дошкільної освіти щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі в умовах війни. Постійно підтримуйте зв’язок з вихователем. Зокрема, повідомляйте йому про місце перебування та стан здоров’я дитини. ➭ Відстежуйте негативні наслідки пережитих психотравмувальних подій. Зокрема, постійно стежте … Продовжити читання “Як забезпечувати якість освіти дитини в умовах воєнного стану”

Детальніше