Статті

10.Вер.2019

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.      Повинна бути чиста нижня білизна.     Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.     Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко … Продовжити читання “Правила перебування в ЗДО”

Детальніше
22.Січ.2019

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.  ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІРУС КОРУ Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу”

Детальніше
18.Січ.2019

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді … Продовжити читання “Сезон грипу. Що треба знати.”

Детальніше
30.Лис.2018

Формування у кожного вихованця активної життєвоїпозиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров»я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу дошкільного навчального закладу.    Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх … Продовжити читання “Безпека Вашої дитини”

Детальніше
11.Лип.2018

ЯКІ БУВАЮТЬ ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ У ДІТЕЙ Шкідливі звички у медичній термінології класифікують на дві категорії. Патологічні звички – виникають за недостатньої уваги батьків, суворому вихованні з використанням фізичної сили. Такі звички з’являються у дітей, яких рано відлучили від грудей, часто брали на руки, не читали казки, не співали колискові або не вколисували перед сном. Непатологічні звички – це результат … Продовжити читання “ВБЕРЕЖЕМО ДІТЕЙ ВІД ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК”

Детальніше
error: Content is protected !!