Статті

01.Гру.2021

РОТАВІРУС У ДІТЕЙ — ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗБУДНИК      Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Збудник захворювання може бути 9 видів, з яких шлунково-кишковий тракт людини вражають три,  —  A, B, C. Найчастіше спостерігається тип A. Вірус дуже довго існує … Продовжити читання “РОТАВІРУС У ДІТЕЙ”

Детальніше
06.Вер.2021

✔  Позитивно налаштовувати дитину до відвідування дитячого садка; ✔  Не обговорювати при дитині труднощі, пов’язані з дитячим садком; ✔  Забезпечити короткочасне перебування дитини в дитсадку; ✔  Педагогам повідомити про індивідуальні особливості дитини; ✔  Створити спокійний, безконфліктний клімат для дитини у сім’ї; ✔  Дотримуватися такого режиму дня для дитини, як у дитсадку; ✔  Оберігати нервову систему … Продовжити читання “ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ АДАПТУВАТИСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше
06.Вер.2021

⊛ Вдома дитина стала нудьгувати, не може знайти собі заняття – ознака того, що дитині час відкривати для себе щось новеі цікаве. ⊛ Підвищена рухливість та активність також  можуть свідчити про потребу малюка в отриманні нової інформації, прагненні до подальшого знайомства з оточуючим світом. ⊛ На прогулянці малюк сам підходить до дітей, намагається вступити в контакт, … Продовжити читання “ЯК БАТЬКАМ ВИЗНАЧИТИ ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДКА”

Детальніше
02.Чер.2021

         Перші дні в дитячому садку для дитини завжди стресові. Нова обстановка, новий режим, нові люди… Не загострюйте ситуацію, вимовляючи фрази, які ще більше погіршать емоційний стан дитини!          Звичайно, батьки говорять ці слова з найкращих спонукань.   Здається, що саме вони допоможуть дитині налаштуватися на зміни в її житті. Однак, дуже часто ці фрази працюють … Продовжити читання “Дитина йде в дитячий садок: 9 заборонених фраз для батьків”

Детальніше
24.Тра.2021
Детальніше