Статті

08.Жов.2020
Детальніше
28.Вер.2020
Детальніше
04.Вер.2020

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти (відповідно до листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 “Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування) від 18.12.2018 №2657-VIII”)   1.В разі підтвердження факту вчинення булінгу (цькування), за результатами розслідування та висновків Комісії, … Продовжити читання “Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти”

Детальніше
04.Вер.2020

1. Заяву про випадки булінгу у закладі освіти має право подати будь-який учасник освітнього процесу. 2. Заява подається керівнику закладу освіти відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 3. Здобувач освіти, який став свідком булінгу, зобов’язаний повідомити про це вихователя, психолога або безпосередньо керівника закладу освіти . 4. Педагог або інший працівник закладу освіти, який … Продовжити читання “Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти”

Детальніше
04.Вер.2020

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні І. Нормативно – правове забезпечення попередження насильства та булінгу 1.   Опрацювання  нормативно – правових документів, щодо попередження насильства та булінгу Вересень Завідувач ДНЗ, практичний психолог, соціальний педагог 2.   Розміщення телефонів довіри на інформаційних стендах та веб – сайті ДНЗ для ознайомлення батьківської громадськості Вересень Практичний психолог, соціальний … Продовжити читання “План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти.”

Детальніше
error: Content is protected !!